Sertificēts apsardzes uzņēmums “QUANTRUM”

Pieteikties jaunumiem

  Jūsu vārds (obligāts)

  Jūsu e-pasts (obligāts)

  Tēma

  Jūsu ziņa

  Uznēmuma darbības video apskats

  Kontaktinfo

  Tallinas 95 – 206, Rīga, LV-1009
  Mob. tālr.: +371 26582076
  E-pasts: info@quantrum.lv

  SIA Quantrum 30.01.2024. ir noslēguši līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (Nr. 17.2-5-L-2024/92) par atbalsta saņemšanu Latvijas Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 2. komponentes “Digitālā transformācija” 2.2. reformu un investīciju virziena “Uzņēmumu digitālā transformācija un inovācijas” 2.2.1.r. “Uzņēmējdarbības digitālās transformācijas pilna cikla atbalsta izveide ar reģionālo tvērumu” 2.2.1.2.i. investīcijas “Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā” ietvaros, ko līdzfinansē Atveseļošanas fonds. Projekta ietvaros tiek piešķirts grants uzņēmuma resursu pārvaldības procesu / administratīvo procesu uzlabošanai – jaunas uzņēmuma resursu plānošanas sistēmas (ERP) iegādei un ieviešanai.

  SIA „QUANTRUM” ir jauns uzņēmums, kas dibināts 2011.gadā un tās profesionālā darbība ir saistīta ar drošības pasākumu nodrošināšanu apsardzes jomā. Šajā īsajā pastāvēšanas laikā, neskatoties uz to, ka uzņēmējdarbības attīstība ekonomiski sarežģītajā periodā ir būtiski bremzēta, mēs spējām apliecināt sevi kā konkurētspējīgu, progresīvu, augsti kvalificētu un lojālu uzņēmumu.

  Mēs nodrošinām visu veidu un nozīmes objektu apsardzi, sākot ar (būvlaukumu), ēkām celtniecības sākuma stadijā līdz pat biznesa ēku (centru) apsardzei un fizisko personu privātai apsardzībai.. Par efektīvu var uzskatīt tādu apsardzes organizāciju, kad netiek pieļauta, vai arī, operatīvi novērsta ikviena likumpārkāpēja noziedzīgais nodarījums, vai nolūks. Mūsu apsardzes uzņēmums izstrādā un praksē realizē nepārtrauktu apsardzes darbinieku kontroli apsargājamajos objektos. Tas ļauj garantēt sniegto apsardzes pakalpojumu augstu kvalitāti.