Transportlīdzekļa pavadīšana

Kravas pavadīšana, kravas bruņota pavadīšana.

Kravas apsardze – tas ir komplicēts pasākums, kas prasa īpašas zināšanas, līdz ar ko, tā izstrāde un realizācija ir jāuztic apsardzes nozares profesionāļiem. Daudzām firmām, neatkarīgi no uzņēmējdarbības veida nākas sūtīt kravas sadarbības partneriem, un te ir svarīgi atrast godprātīgu izpildītāju, lai minimizētu riskus un saglabātu īpašumu visā tā pavadīšanas ceļā (laikā).

Mūsu darbinieku profesionālā pieredze apsardzes nozarē ļauj aizsargāt kravu tās pārvešanas laikā. Darbinieku štatu sarakstā tiek iekļauti tikai tie, kuri ir izgājuši ilglaicīgu profesionālu apmācību, teicami pārzina un pārvalda ieroci, spēj pieņemt pareizus lēmumus ārkārtas situācijās. Pavadīšanas grupas arsenālā ir visi nepieciešamie apsardzes tehniskie līdzekļi, kā arī dienesta ieroči un speciālie līdzekļi.

„Quantrum” nodrošinās kvalitatīvu bruņotu jūsu kravas pavadīšanu no punkta „A” līdz punktam „B”, kas ļaus jūs nosargāt īpašumu no daudzajām problēmām un nevainojamu saistību izpildi pret trešajām personām. Mēs veiksmīgi sadarbojamies kā ar privātpersonām, tā arī ar mazā un lielā biznesa pārstāvjiem, tāpēc pārzinām darba specifiku, kas saistīta  ar visdažādāko kravu veidu pārvadājumiem.

Jūsu drošība mums ir svarīga.